Obserwatorzy ;D

czwartek, 17 lutego 2011

Linki do tego posta
Cześć !
Hymm, piszę notkę, bo kilka osób mnie prosiło ;D
Będzie, krótka, bo nic się nie wydarzyło przez te parę dni.
Nie licząc tego, że jestem chora. Mam okropny kaszel, zimno mi, mam dreszcze, gorączkę, chrypę, boli mnie głowa i gardło. Pomimo tego idę jutro do skzoły, bo chce dostać 5 z kartkówki z anglika ;D
Napiszcie w komentarzach co jeszcze chcecie o mnie wiedzieć, odpowiem na każde pytanie.
Dobra to lece, bo już nawet nie mam pomysłu na notke.
papa ;******

poniedziałek, 14 lutego 2011

Linki do tego posta

Dzieńdoberek!!
Jest poniedziałek, są - WALENTYNKI <333  czas dla zakochanych. Właśnie dlatego nie nawidze togo święta.  Nienawidze walentynek, ale jeśli to czytacie, i  jesteście w związkach to nie obrażajcie sie na mnie za to, że ich nie lubie. To, że ja ich nie lubie to nie znaczy, że mam coś do tak zwanych "par".  Ale nie chciałam pisać o tym, miałam zamiar opisać wam weekend, bo wczoraj opisałam tylko piątek czyli moją impreze urodzinową.
W "łikent"  było zajebiście dzięki Nelcia <33. Pozatym przyjechała do mnie Madzia ale tylko na chwilkę i dała mi sweet bluzeczke. <33. Podczas pobytu Neli dużo rozmawiałyśmy, bawiłyśmy się i inne. Ale przedewszystkim poszłyśmy na spacerek do lasu, gdzie porobiłyśmy sobie słit focie . Pokaże wam je:


Ja&Nelcia ;*


ja&Jula ;*
ja ;DI coś specjalnego <33

niedziela, 13 lutego 2011

Linki do tego posta
Dobry wieczór !
Postanowiłam napisać krótką notkę, tylko dlatego że mam dzisiaj urodziny i postanowiłam być miła.
Przepraszam, że nie pisałam ale była u mnie Nelcia, poza tym miałam urodziny i byłam po prostu zajęta.
Zacznę od piątku, bo właśnie wtedy miałam imprezę urodzinową <przed wczesną> dla przyjaciółek.
Zaprosiłam Zuzię, Nikolę, Nelę, Asię, Madzię, Julkę, Misię i Natalię. Niestety nie przyszła ani Misia ani Asia ani Madzia ;(((  Ale musze przyznać że było zajebiście, śpiewałyśmy przez karaoke, tańczyłyśmy na macie, dużo gadałyśmy i się śmiałyśmy i oczywiście jadłyśmy ;D
Było "sto lat" w wykonaniu Natalii jej składanka różnych piosenek urodzinowych. xd
A następnie mega sweet tort bezowy <33 Poczułyśmy, że ten tort jest tak słodki, że musimy go czymś popić i chciałyśmy otworzyć szampana. Niestety okazało się, że to nie taka prosta sprawa. Miał ten nie fajny korek, który zawsze mocno wystrzela, a ponieważ nie było moich starych w domu, to musiałyśmy zrobić to same. Zaczęłyśmy delikatnie, to bardzo pomogło ale korek dalej tkwił w butelce. Nela bardzo ostrożnie wyciągała korek, aż wreszcie wzięłam butelkę i  zahaczyłam ją o taras  i korek "wyjebał w kosmos" ;D i  chuj.
Później było karaoke, i taniec na macie, w trakcie tego Natalia jako MATKA POLKA zaczęła robić tosty, ponieważ pizza miała nie przyjechać. No i 10 min. później moja mama dzwoni i mówi, że jadą do nas i przywiozą nam pizze ;dd
A ja, Natalka, i Nikola zaczęłyśmy sprzątać całą kuchnie, a potem Natalia myć talerze <co było totalnie niepotrzebne, bo mam zmywarkę xd> przyjechała moja mama i było perfekcyjnie posprzątane, wszystkie czekałyśmy przy stole, aż moja mama się zdziwiła. Dała nam pizzę i pojechała, miała wrócić o 20:00.
Później my poszłyśmy na dwór na trampolinę i skakałyśmy, no i bawiłyśmy się na placu zabaw. xd
Niestety bawiłyśmy się krótko, ponieważ zaczął lać deszcz. Wróciłyśmy do mojego pokoju i gadałyśmy.
Rozmowa nasza trwała jakieś 15 min., bo potem musiałyśmy odprowadzić dziewczyny.
I koniec, na pewno urodziny byłyby lepsze gdyby były wszystkie dziewczyny  które zaprosiłam, no ale i tak uważam te urodziny za najlepsze dotychczas.
Dobra resztę napisze jutro , bo musze iść papa ;**